Anty-motyczne opinie “Cellfood Cream” – Krem do odżywiania komórek dbają o zdrowie stóp!

Krem Cellfood Cream pomoże zniszczyć infekcję grzybiczą, przywrócić strukturę płytki paznokciowej, wyeliminować proces zapalny.

Substancje humusowe

są najsilniejszymi przeciwutleniaczami na świecie, które chronią komórki skóry przed negatywnym wpływem środowiska i szkodliwym działaniem promieni UV. Substancje humusowe poprawiają metabolizm komórek skóry, zmniejszają stres na komórki skóry, aktywują wykorzystanie energii i zasobów białka.

kwas hialuronowy

poprawia naturalny poziom nawilżenia skóry, likwiduje oznaki przedwczesnego starzenia się, stymuluje odbudowę funkcji biologicznych skóry, wzmacnia skórę, pozostawiając ją miękką i gładką.

Białka, witaminy i przeciwutleniacze

Dzięki tym składnikom skóra rozpoznaje substancje czynne i wypełnia się energią, która pomaga zapewnić prawidłowy proces regeneracji. Składniki te oczyszczają, odżywiają i chronią skórę, poprawiając jej właściwości fizyczne i siły witalne. Zapewniają one komórkom energię, stymulują powstawanie nowych komórek i poprawiają ich zdolność do replikacji. Mechanizm działania polega na działaniu leczniczym, oczyszczającym, regenerującym i energetyzującym.

Ekstrakt z osetu mlecznego i jabłek.

przywraca uszkodzone miejsca i łagodzi świąd.

Valeria, licząca 24 lata

Ostatnio poszedłem na basen i złapałem tam grzyb. Swędzenie było bardzo silne i moje paznokcie były żółtawe. Poszedłem do szpitala i lekarz przepisał Cellfood Cream, i to jest wspaniałe. Lekarz zalecił, ponieważ jestem całkowicie przeciwny przyjmowaniu leków.

Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnych cech organizmu.

Peter, 29-letni Piotr

Cześć, jestem pływakiem. Zawsze byłem narażony na ryzyko infekcji i oczywiście wdrożyłem niezbędne środki zapobiegające infekcji grzybiczej. Ale kiedyś zapomniałem gdzieś swoich brodzików i w końcu złapałem je. Moja żona poprosiła mnie o Cellfood Cream i używam go od miesiąca.

Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnych cech organizmu.

Ana, 28 lat.

Jestem panią sprzątającą i zawsze mam na sobie specjalne buty. Moje stopy pocą się głęboko i to powoduje postęp chorób grzybiczych. Natychmiast zamówiłem krem Cellfood Cream i zdezynfekowałem moje buty sokiem z cytryny. Ten krem pomógł mi, suchy pięta zniknęła i skóra całkowicie się zregenerowała.

Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnych cech organizmu.

Porównanie -50% spadek

Cellfood Cream

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Anty-motyczne opinie “Cellfood Cream” – Krem do odżywiania komórek dbają o zdrowie stóp!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*